Ako skladovat zeleninu ?

admin
Site Admin
Príspevky: 990
Dátum registrácie: St Sep 08, 2021 1:18 pm
Odborník: IT
Amatér: Elektro,Prežitie Chémia,PrváPom,Bylinky,Jazyky

Ako skladovat zeleninu ?

Príspevok od používateľa admin »

Nas clen Cicero1 by aj kupil zeleninu na skladovanie, ale nema s tym skusenosti a mysli si, ze nema priestory. Poprosim ho, aby popisal, ake moznosti aktualne ma, a podla toho mu skusime poradit ako, kolko a coho by predsa len mohol mat uskaldnene...

Tagy:
admin
Site Admin
Príspevky: 990
Dátum registrácie: St Sep 08, 2021 1:18 pm
Odborník: IT
Amatér: Elektro,Prežitie Chémia,PrváPom,Bylinky,Jazyky

Re: Ako skladovat zeleninu ?

Príspevok od používateľa admin »

Ved nezufaj. Myslis si, ze nemas priestory na skladovanie ? Napriklad aj v obycajnej garazi, kde nemrzne ti zemiaky pocas zimy vydrzia rovnako ako aj v pivnici. Samozrejme na jar sa otepli a skladovacie podmienky sa zhorsia, ale mame oktober a do jari je daleko. Mensie mnozstvo zemikakov by si pravdepodobne mohol uskladnit. Popis, co mas k dispozicii a skusime vymysliet, co sa da robit. A keby si naozaj nic nemal, tak mozeme porozmyslat aj o tom, co kto pre teba moze uskladnit u seba. U mna by sa v pivnici nejaky ten mech mohol uskladnit uplne v pohode. Ked ta tato tema zaujala, ozvi sa mi a ukazem ti moznosti, ktore mam. Sme predsa skupina, ktora si vzajomne pomaha !
Vladimir Gallee
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2021 9:10 am

Re: Ako skladovat zeleninu ?

Príspevok od používateľa Vladimir Gallee »

ahoj

trosku som zanedbal moju ucast na fore ale k veci...ako pisal marian bohuzial nemem garaz iba zahradny domcek z tenkych dosiek /cize v nom mrzne / ale viem uskladnit niekomu susene vakuovane potraviny na to mam miesto a uvazujem o kupe velkeho mrazaku cca 500l. viac na stretnuti dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Strava, tekutiny"