Otázky, ktoré si zodpovedajte, ak sa chcete zdokonaliť

admin
Site Admin
Príspevky: 990
Dátum registrácie: St Sep 08, 2021 1:18 pm
Odborník: IT
Amatér: Elektro,Prežitie Chémia,PrváPom,Bylinky,Jazyky

Otázky, ktoré si zodpovedajte, ak sa chcete zdokonaliť

Príspevok od používateľa admin »

1. "Kým chcem byť v nasledujúcich piatich rokoch a aké kroky môžem urobiť, aby som to dosiahol.”

2. "Za čo som vo svojom živote najviac vďačný a ako môžem denne vyjadrovať ešte viac vďačnosti?"

3. "Aké sú moje najväčšie silné a slabé stránky a ako môžem využiť svoje silné stránky, aby som prekonal svoje slabé stránky?"

4. "Aké hodnoty sú pre mňa najdôležitejšie a žijem v súlade s týmito hodnotami?"

5. "Aké sú moje obavy, ktoré mi bránia v dosiahnutí mojich cieľov, a ako ich môžem prekonať?"

6. "Ako sa prejavujem vo svojich vzťahoch a aké zmeny môžem urobiť, aby som tieto vzťahy zlepšili.”

7. "Aké sú obmedzujúce presvedčenia, ktoré mi bránia dosiahnuť moje sny, a ako ich môžem premeniť na presvedčenia posilňujúce?"

8. "Aké sú zvyky, ktoré mi slúžia, a ktoré zvyky bránia môjmu pokroku?"🧐

9. "Ktoré veci, mi prinášajú radosť a naplnenie, a ako môžem do svojho života začleniť ešte viac týchto vecí?"

10. "Ako definujem úspech a momentálne žijem život, ktorý je v súlade s touto definíciou?"

11. "Aké sú oblasti v mojom živote, kde si potrebujem stanoviť hranice a ako môžem tieto hranice efektívne komunikovať s ostatnými?"

12. "Ktoré veci ma najviac nadchnú a ako sa môžem týmto vášňam venovať aktívnejšie?"

13. "Aké sú veci, ktoré mi odčerpávajú energiu a ako môžem tieto veci vo svojom živote minimalizovať?"

14. "Aké sú ciele, ktoré som dosiahol v minulosti, a čo sa môžem z týchto skúseností naučiť?"🧐

15. "Ktorým činnostiam, sa vyhýbam a aké kroky môžem podniknúť, aby som týmto výzvam čelil?"

16. "V ktorých oblastiach môjho života potrebujem prevziať väčšiu zodpovednosť a ako sa môžem lepšie zodpovedať?"

17. "Aké sú spôsoby, ktorými sa môžem naďalej vzdelávať a rásť, osobne aj profesionálne?"

18. Aké sú skúsenosti, ktoré ma vyformovali na osobu, ktorou som dnes, a ako môžem tieto skúsenosti využiť na to, aby som pozitívne ovplyvnil svet okolo seba?

19. Aké sú veci, ktoré si musím odpustiť a ako si môžem vypestovať viac súcitu so sebou samým?

20. Ktoré vlastnosti potrebujem odpustiť druhým a ako sa môžem zbaviť zášti alebo hnevu?

21. "Aké sú veci, ktoré musím urobiť, aby som sa o seba postaral, fyzicky aj psychicky?"

Tagy:
Napísať odpoveď

Návrat na "Koncepcia sociálnej bezpečnosti"